ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

12 AĞUSTOS 2022, CUMA   

7

KURUL KOMİSYONLAR İLK TOPLANTILARINA BAŞLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 30.09.2014   Güncellenme Zamanı: 01.10.2014 15:53:13  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

Güncellenme Zamanı: 01.10.2014 14:49:24

Odamızın 44. Döneminde çalışma yürütecek olan kurul komisyonlar ilk toplantılarına başladı. İlk toplantılarda, önceki dönemlerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verildi ve dönem boyunca yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirme yapıldı.

 

Kurul Komisyonlar ilk toplantılarına başladı

Odamızın 44. Döneminde çalışma yürütecek olan kurul komisyonlar ilk toplantılarına başladı. İlk toplantılarda, önceki dönemlerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verildi ve dönem boyunca yapılacak çalışmalarla ilgili değerlendirme yapıldı.

Kurul Komisyonların ilk toplantılarıyla ilgili detaylar şöyle:

 

TMH Yayın Kurulu

TMH Yayın Kurulu ilk toplantısını 9 Ağustos 2014 tarihinde gerçekleştirdi.

Toplantıya İMO Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Ersan, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Bülent Tatlı ve Kurul Üyeleri, Yusuf Hatay Önen, Hasan Akyar ile İdris Bedirhanoğlu katıldı.

Toplantıda geçtiğimiz Haziran ayında yayınlanan TMH`nın 481. Sayısı; yayınlanmak üzere kurula gönderilen yazılar; TMH`nın 482. sayısının planlaması ve TMH yayın ilkeleri değerlendirildi.

 

Mesleki Değerlendirme Kurulu

Mesleki Değerlendirme Kurulu, ilk toplantısını Oda merkezinde 8 Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirdi. Toplantıya, Levent Darı, Nusret Suna, Hüsnü Gürpınar, Ayhan Emekli, Fercan Yavuz ve Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Bildirici Suna katıldı.

Toplantıda kurulun, eski çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı ve 44. Dönem boyunca gerçekleştireceği çalışmalar değerlendirildi. 

Kurulun başkanlık görevini Levent Darı, raportörlük görevini ise Fercan Yavuz üstlendi.

 

Yapı Malzemeleri Komisyonu

 Yapı Malzemeleri Komisyonu, ilk toplantısını Oda merkezinde 8 Eylül 2014 tarihinde düzenledi.

Toplantıya, İlkay Kara, Osman Çalıkuş, Haluk Selçuk ve Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Erdem katıldı.

Toplantıda, komisyonun amacı doğrultusunda dönem içi hedefleri belirlendi, çalışma programı oluşturuldu.

 

Yapı Denetim Komisyonu

Bu dönem yürüteceği çalışmalara ilk toplantısıyla başlayan bir diğer komisyonumuz Yapı Denetim Komisyonu oldu. Komisyon ilk toplantısını Oda merkezinde 8 Eylül 2014 tarihinde düzenledi.

Toplantıya, Kamuran Turgut, Hüseyin Şahin Tüzen, Mustafa Baygeldi ve Hüseyin Kaya ile Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Erdem katıldı.

Hüseyin Kaya komisyon başkanlığına, Kamuran Turgut ise raportörlük görevini getirildi. 

 

Kamu ve Özel Sektör Çalışanları Komisyonu

Kamu ve Özel Sektör Çalışanları Komisyonu ilk toplantısını 19 Eylül 2014 tarihinde Oda merkezinde gerçekleştirdi.

Toplantıya, Levent Çelik, Ahmet Berdan Dinçyürek, Hüseyin Kuzu, Duygu Argunşah, Özgür Topçu, Anıl Asil ve Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tansel Önal katıldı.

Komisyonun dönem boyunca yürüteceği çalışmaların amaç ve hedeflerinin değerlendirildiği toplantıda komisyon başkanlığına Ahmet Berdan Dinçyürek, raportörlüğe Özgür Topçu getirildi.

 

İnşaat Mühendisliği Eğitimi Kurulu

İnşaat Mühendisliği Eğitimi Kurulu, ilk toplantısını 18 Eylül 2014 Perşembe günü düzenledi.

Toplantıya, Güney Özcebe,  Cenan Mertol, Mustafa Çobanoğlu, Erdem Çanbay, Murat Serdar Kırçıl ve Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Mazmanoğlu katıldı.

Toplantıda, Kurul`un 43. Dönem çalışmaları hakkında bilgi verildi ve bu dönem yapacağı çalışmalar değerlendirildi. Toplantıda Güney Özcebe kurul başkanlığına, Cenan Mertol raportörlüğe getirildi.

 

Geoteknik Kurulu

Geoteknik Kurulu, 44. Dönem ilk toplantısını26 Eylül 2014 tarihinde Oda merkezinde düzenledi.

Toplantıya, Mustafa laman, Nejan Huvaj, Ozan Dadaş Bilge, Levent Darı, Selman Sağlam, Özcan Tan ve Bahaettin Sarı katıldı.  

Kurul Başkanlığına Mustafa Laman, Raportörüğe Nejan Huvaj getirildi.

 

Kıyı ve Deniz Mühendisliği Kurulu

Kıyı ve Deniz Mühendisliği Kurulu, 27 Eylül 2014 tarihinde ilk toplantısını düzenledi. İMO İstanbul Şubesi`nde gerçekleştirilen toplantıya Ayşen Ergin, Esin Çevik, Ahmet Cevdet Yalçıner, Yalçın Yüksel, Yalçın Arısoy, Galip Kılınç, Tuğçe Anılan katıldı.

Toplantıda, bir önceki dönem yürütülen çalışmalar değerlendirildi ve bu dönem yapılacak çalışmalar ele alınarak hedefler belirlendi.  8. Kıyı Mühendisliği Sempozyumu hazırlıklarının da görüşüldüğü toplantıda kurul başkanı ve raportör seçimi de gerçekleştirildi. Kurula Ayşen Ergin başkanlık, Esin Çevik raportörlük yapacak.

 

 


Okunma Sayısı: 510

Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.